64

Ako prísť u nás k peniazom

Záložníctvo dnes ponúka rýchly, moderný, priateľský a pohodlný spôsob získania hotovosti.

V súčasnosti je okruh zákazníkov omnoho širší, ako kedysi. Sú to bežní ľudia, ktorí potrebujú malé sumy peňazí na krátke obdobie. Táto služba je veľmi obľúbená pri neplánovanom vyčerpaní účtu, ako služba na „preklenutie" obdobia do výplaty.

Postup je jednoduchý: zakladajúci zákazníci zakladajú predmety, ktoré vlastnia, čím jednoducho premenia svoj tovar na hotovosť, ktorou kedysi bol. Inými slovami, zákazníci majú pocit, že získavajú peniaze sami od seba. Žiadne starosti, žiadne ústupky, žiadne rozšírenie, alebo vytváranie nezabezpečených dlhov s hrozbou negatívnych úverových ratingov, alebo zverejnenia na čiernej listine, ako sa stáva pri nesplatenej pôžičke v bankových subjektoch. Všetko čo je potrebné u nás urobiť, je prísť osobne na niektorú z našich pobočiek, a to buď s elektronikou, zlatými/striebornými šperkami alebo inými vecami v adekvátnej hodnote požadovanej sumy. Naša pracovníčka vec vždy preskúša, následne Vám navrhne určitú sumu, výsledná suma je vždy vecou dohody. Záložná zmluva je robená na 28 kalendárnych dní, po tomto termíne sa sami rozhodnete, či si pôžičku vyplatíte, alebo nie. Je to len a len na Vás, už žiadni veritelia, ani exekútori! V prípade nezáujmu o vyplatenie pôžičky sa však vami založená vec ako pohľadávka posunie inému zákazníkovi. 

Plne zabezpečená, jednoduchá a transparentná cesta, ako prísť k peniazom v priebehu niekoľkých minút! Pre bližšie informácie o približnej výške pôžičky, či v prípade iných otázok ohľadom zakladania, prosíme neváhajte kontaktovať priamo niektorú z našich pobočiek najbližšie k Vám.

64

Spokojní zákazníci

" Som nadmieru spokojný s tým, ako pristupujete k zákazníkom, nakoľko sa stane, že pár dní meškám, no vedúca prevádzky je ochotná počkať a vždy mi vyjde v ústrety ... "

- Štefan G., Brzotín -
Top

Kto je online

Práve tu je 163 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Kariéra u nás

Momentálne nie sú v našej spoločnosti k dispozícii voľné pracovné miesta.

Rýchly kontakt

KASA ZÁLOŽNÁ, a.s., Hradbová 5, 040 01, Košice

sekretariát spoločnosti:

Mobil: +421 903 656 818
Tel.: +421 55 230 43 60

Otázky ohľadom zakladania, alebo založených predmetov smerujte na prevádzku vo Vašom meste - Zoznam pobočiek