64

Ako postupovať pri nákupe?

 

  • Ak na stránke nájdete vec, o ktorú máte vážny záujem, ako prvý krok Vám odporúčame kontaktovať danú pobočku, kde sa vec nachádza. To je možné buď telefonicky, alebo prostredníctvom e-mailu - pri každej zobrazenej veci sa pod údajom jej ceny nachádza aj kolónka „TENTO PRODUKT NÁJDETE NA NAŠEJ POBOČKE“. Po kliknutí na tento odkaz sa vám zobrazia všetky potrebné údaje o konkrétnej pobočke. Takto si zaistíte najkonkrétnejšie a najaktuálnejšie informácie o danej veci. Zoznam pobočiek a kontaktov nájdete TU.
  • Najvýhodnejší a najrýchlejší je osobný odber na konkrétnej prevádzke. Nezabudnite si pýtať zľavu!
  • Samozrejme, ak sa vec nachádza veľmi ďaleko od miesta Vášho bydliska, vieme sa vzájomne dohodnúť na spôsobe presunu danej veci.
  • Pri dodaní vybranej veci na Vami vybranú pobočku je doprava zdarma. Trvanie takého presunu trvá ale približne 4 týždne, v závislosti na vzdialenosti.V prípade, že chcete mať  vybranú vec doručenú na najbližšiu pobočku do max. 5 pracovných dní, bude doručenie veci spoplatnené, v závislosti od hmotnosti zasielanej veci - na takúto prepravu vecí využívame kuriérsku spoločnosť. 
  • Neváhajte preto kontaktovať prevádzku, kde sa vec nachádza a dohodnite sa na detailoch.
  • Pevne veríme, že aj tento neštandardný predajný postup, zapríčinený rozsiahlym systémom, ktorý poháňa naše záložne, Vám prinesie čo najlepší úžitok a pohodlný nákup.
  • Čo v prípade, ak ste na stránke našli vec, ktorá však už na prevádzke nie je? Na stránke automaticky aktualizujeme údaje raz za deň, môže sa preto stať, že Vami vybraná vec sa toho dňa už predala. Môžte si teda skúsiť vyhľadať na našej stránke rovnakú/podobnú vec na niektorej z našich ďalších pobočiek. Zoznam všetkých vecí nájdete TU .

ZOZNAM POBOČIEK A KONTAKTOV

 

64

Spokojní zákazníci

" Som nadmieru spokojný s tým, ako pristupujete k zákazníkom, nakoľko sa stane, že pár dní meškám, no vedúca prevádzky je ochotná počkať a vždy mi vyjde v ústrety ... "

- Štefan G., Brzotín -
Top

Kto je online

Práve tu je 534 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Kariéra u nás

Momentálne nie sú v našej spoločnosti k dispozícii voľné pracovné miesta.

Rýchly kontakt

KASA ZÁLOŽNÁ, a.s., Hradbová 5, 040 01, Košice

sekretariát spoločnosti:

Mobil: +421 903 656 818
Tel.: +421 55 230 43 60

Otázky ohľadom zakladania, alebo založených predmetov smerujte na prevádzku vo Vašom meste - Zoznam pobočiek